Cücenin Cinle Mücadelesi

Cücenin Cinle Mücadelesi oyunu 273 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Eğlenceli Oyunlar

Cücenin Cinle Mücadelesi Cücenin Cinle Mücadelesi ; Cücenin Cinle Mücadelesi Ok tuşları - Hareket et. P - Oyunu durdur. A - Saldır. S - Özel saldırı. Merhaba kahraman, cüce cinler ile mücadele etmeye hazır mısın? Hükümdar Asasını kullanarak düşmanlarla mücadele et. Altınları, içecekleri ve sağlık bonusunu toplamayı unutma. Oyun yüklendiği zaman Play butonuna tıkla daha sonra Start Game butonuna tıkla ve skip butonuna tıkla. Oyun kontrollerini oku ve oyunun zorluk derecesini seçerek oyuna başla. Oyun içerisinde koyunlarda olacak. Onlara zarar vermemeye dikkat et.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Cücenin Cinle Mücadelesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Cücenin Cinle Mücadelesi Cücenin Cinle Mücadelesi Cücenin Cinle Mücadelesi Ok tuşları - Hareket et. P - Oyunu durdur. A - Saldır. S - Özel saldırı. Merhaba kahraman, cüce cinler ile mücadele etmeye hazır mısın? Hükümdar Asasını kullanarak düşmanlarla mücadele et. Altınları, içecekleri ve sağlık bonusunu toplamayı unutma. Oyun yüklendiği zaman Play butonuna tıkla daha sonra Start Game butonuna tıkla ve skip butonuna tıkla. Oyun kontrollerini oku ve oyunun zorluk derecesini seçerek oyuna başla. Oyun içerisinde koyunlarda olacak. Onlara zarar vermemeye dikkat et.

Ajan Mücadelesi Ajan Mücadelesi Ajan Mücadelesi wasd / ok tuşları - Hareket et. Fare - Nişan al. / Ateş et. Space - Bomba at. 1-4 - Silah değiştir. Merhaba ajan, düşmanlar ülkeni ele geçirmeyi hedefliyor. Bu yüzden ülke yakınlarına askeri kamp kurmuşlar. Eğer o askeri kampı yok etmezsek, ülkemizi işgal edecekler. Çünkü onlar çok güçlü. Bu görevi yapmak için bir sürü askeri görevlendirdik. Fakat düşmanlar çok güçlü olduğu için hepsini yok etti. Bu görevi bir tek senin yapacağına inanıyoruz. Tek başına düşman bölgesine git ve onları yok et. Silahınla onlara ateş et ve öldür. Onlarında silahı var, bu yüzden onların saldırılarına karşı dikkatli olmalısın. Sağ alt köşedeki kırmızı health barını düşürmemeye dikkat et. Eğer o biterse ölürsün ve görevi tamamlayamazsın. Görevin gittikçe zorlaşacak. Biz de sana daha güçlü silahlar vereceğiz. Seviye sonlarında düşmanların komutanıyla savaşacaksın. Onu öldürerek bir sonraki seviyeye geçebilirsin. Oyun yüklendiği zaman 4 PLAY butonuna tıkla, daha sonra SKIP butonuna tıkla ve göreve başla.